Mentorka Lucie

Kategorie: Nezařazené

Udělejte byznysový skok

Vytvoření akčního prodejního plánu. Dělejte jen ty kroky, které vás zásadně posouvají k cíli a jsou s vámi v souladu. A potom slízněte smetanu!

4 950  vč. DPH

Využijte zpětných vazeb od dalších podnikatelů. Otestujte a vylaďte svůj nový nápad, přijďte na kloub problému. Každopádně se posunete mílovými kroky vpřed a ještě si uděláte promo.

3 500  vč. DPH

/
Rozjet podnikání v zahraničí je jako rozjíždět podnikání od 0. Nebuďte na to sami a využijte prošlapané cestičky. Přidejte se do Expanzního mastermindu a usnadněte si cestu k zahraničním příjmům.

19 000  vč. DPH

Profesní katalog členů fb skupiny Společně nahoru. Buďte lépe dohledatelní nejen ve skupině, ale i online. Neváhejte a zapište se do Vyhledávače.

4 970  vč. DPH

/

Když víte, že by se vám jednou za čas hodilo nasměrování, namotivování, usazení strategie.

Abyste si mohly užívat každý den cesty byznysem:
  • vědět, co máte dělat
  • jak to máte dělat
  • a měly výsledky.
Dopřejte si stabilní nezahlcující podporu (strategie, marketing, online byznys). Nemusíte totiž procházet slepé uličky a draze "objevovat podnikatelské kolo".

24 000  vč. DPH

/
Posilte svoji expertízu, zviditelněte se, zlepšete prodeje svých produktů a služeb. Jak? Buďte hostem byznysových jednohubek!

54 950  vč. DPH

/
4 měsíční program, díky kterému stabilizujete své podnikání, zautomatizujete marketing, rozšíříte klientelu a nastavíte se na polopasivní příjmy.

20 000  vč. DPH

/
Webinář a brainstorming s konkrétními tipy, jak se připravit na případný konec / výpadek / blokaci Facebooku, Instagramu a Messengeru.

850  vč. DPH

Webinář pro začínající podnikatele. Objevte klíčové dovednosti podnikání a nastavte svůj byznys funkčně a výdělečně. Přihlaste se na webinář a rozjeďte se.  

950  vč. DPH

/
Mentoringový klub, díky kterému získáte konkrétní nápady, tipy pro své podnikání, marketing, strategie, cenotvorbu, copy, získávání klientů. Navíc vás nakopnce k akci, budete dělat konkrétní kroky, zvednete své obraty, budete pořádně vydělávat a vaše podnikání pofrčí 🚀

950  vč. DPH